Sākums Pakalpojumi Produkti Paveiktais Kontakti  
 Meklēt :
Spēles un aplikācijas | Web lapas
LV
Web lapas  
TreasuryPromo
TreasuryPromo.com - "treasury" apmaiņas tīkls. Jauns veids kā reklamēt savu etsy veikalu..
   
Baltic Translations
Tulkošanas biroja "Baltic Translations" mājas lapa.
   
Labas Garšas Darbnīcas
Labas Garšas Darbnīcas mājas lapa.Kafejnīca Julata
Kafejnīcas, banketu zāles, pirts un viesu nama mājas lapa.RaMe Anders
Videi draudzīgi nekustāmo īpašumu apsaimniekošanas risinājumi.CitaNoma.lv
Celtniecības un dārza tehnikas noma.Ādažu Brīvās Valdorfa skolas E-žurnāls
Izveidojām skolas E-žurnālu, kas ļaus vecākiem vieglāk uzzināt par savu bērnu sekmēm skolā!Draugiem.lv/Karjera
Karjeras aplikācija sociālajā tīkla draugiem.lv
Vakances un CV datu bāze. Darba kolēģu, skolas un studiju biedru automātiska noteikšana.Game-Promo.com
Sociālo spēļu banneru apmaiņas sistēma priekš MySpace. ManasLietas.lv
ManasLietas.lv ir sociālais tīkls, kur veidot savu mīļāko lietu sarakstus, rakstīt atsauksmes un komentārus par savām mīļākajām filmām, grāmatām, mūzikas albūmiem, datorspēlēm, izklaides vietām un citām lietām (mobīlajiem telefoniem, datoriem, automašīnām, fotoaparātiem, mūzikas instrumentiem u.t.t.). Uzzini, kādas ir tavu draugu mīļākās filmas, mūzikas albūmi, grāmatas, datorspēles un izklaides vietas!ProKontakti.lv
Prokontakti.lv - sociālais tīkls profesionāļiem
Prokontakti.lv dod iespēju:
- apmainīties ar viedokļiem un idejām savā nozarē;
- meklēt darbu un veidot savu karjeru;
- iegūt jaunus kontaktus;
- reklamēt sevi un savus pakalpojumus;
- iegūt atsauksmes par savu darbu un pakalpojumiem;
- atrast savus esošos un bijušos darba kolēģus un skolas biedrus;E-iepirkums.lv
Valsts iestāžu un pašvaldību iepirkumu, konkursu un cenu aptauju datu bāze.LSDSP.lv
Latvijas Sociāldemoktrātiskās strādnieku partijas mājas lapa tika izstrādāta kopā ar reklāmas aģentūru Base Baltic.Zettool.lv

www.zettool.lv ir aptaujas anketas veidošanas rīks internetā ikvienam, kurš vēlas izveidot aptaujas anketu ātri un vienkārši. Aptaujas rezultāti vienmēr ir pieejami internetā tūlītējai analizēšanai vai Excel formātā tālākai apstrādei.

Lasīt vairāk..Baltic House Estate Group
Nekustāmā īpašuma uzņēmuma Baltic House Estate Group mājas lapa.

latvijastalants
Latvijas Talants
Konkursa "Latvijas Talants" mājas lapa. Lapa izveidota ar satura vadības sistēmu, jaunumu sistēmu, galeriju un on-line anketu.


6.jpg
Stando
Mēbeļu ražošanas uzņēmuma - SIA "Stando" mājas lapa. Lapa veidota vienkārša un pārskatāma ar administrējamu produktu katalogu un kontaktformu.


9.jpg Trikola
Lapa savienota ar satura vadības sistēmu (CMS). Tika izmantoti sekojoši moduļi: produktu katalogs, bloku sistēma, kontaktforma un apmeklētāju statistika.
Saules Rasa
Dizaina skice jaunajai dzīvokļu mājai "Saules Rasa".


Triatel
Triatel mobilā interneta lietotāju sākuma lapa.


3.jpg E-aukle.lv
E-AUKLE.lv ir vieta, kur tikties auklēm un ģimenēm. Tie, kas ir saskārušies ar auklīšu meklēšanu savam mazajam, zina, cik tas ir sarežģīts un laikietilpīgs process. E-aukle.lv tika izveidots tā, lai tas būtu ērti un vienkārši un ģimenes spētu iegūt maksimāli daudz informācijas par auklītēm un auklītes par ģimenēm. Tāpēc tika izveidota anketu sistēma ar visu nepieciešamo informāciju. Turklāt ir izveidots arī meklētājs, lai vieglāk būtu atrast sev piemēroto aukli vai ģimeni. Esam izveidojuši arī iekšējo sarakstes sistēmu, lai atvieglotu sazināšanās iespējas.


0.jpg Latvian Talent Agency
Latvijas Talantu Aģentūras mājas lapa. Mūziķi, aktieri, modeles, mākslinieki utt.


0.jpg Svētā Jāņa palīdzība

Biedrības Svētā Jāņa Palīdzība mājas lapa. Lapa savienota ar satura vadības sistēmu, galeriju un viesu grāmatu.


Tech-market
Dizains un koncepcija: reklāmas āģentūra Euro RSCG
Programmēšana: SmartSoft


9.jpg SKI-BOX
Velo, skrituļslidu un cita sporta inventāra veikala SKIBOX mājas lapa. Lapa savienota ar satura vadības sistēmu (CMS). Tika izmantoti sekojoši moduļi: produktu katalogs, galerija un jaunumi.9.jpg REARENT
Automašīnu nomas ReaRent mājas lapa. Lapa savienota ar satura vadības sistēmu (CMS).


Fun-Box
Snovborda un skeitborda veikala "Fun Box" mājas lapa. Lapa aprīkota ar CMS(satura vadības sistēmu), bilžu un video galerijas moduli, jaunumu un pasākumu moduli kā arī ar produktu katalogu.


12.jpg mycv.lv
Viens no populārākajiem karjeras vortāliem latvijā. Apjomīga CV datu bāze, darba sludinājumi, padomi, kursi, diskusijas utt.


Krimuldas baznīca
Lapa savienota ar satura vadības sistēmu (CMS). Tika izmantoti sekojoši moduļi: jaunumi, bilžu galerija ar komentāriem, resursu modulis, kontaktforma un apmeklētāju statistika.8.jpg domagroup.lv
Apjomīga mājas lapa aprīkota ar satura vadības sistēmu (CMS). Tika izmantoti sekojoši moduļi: jaunumi, speciālie piedāvājumi, meklētājs, lapas kartes ģenerātors, apmeklētāju statistika, kontaktforma, aptaujas anketa, klientu sadaļa, resursu modulis un produktu katalogs.


0.jpg Rundales Estrāde
Labdarības projekta „Estrādes celtniecība Rundāles pagastā” mājas lapa.


PHP JOBS
Php-Jobs.net
Php programmētāju vispasaules darba sludinājumu mājas lapa.Enjoy
Personāla atlases uzņēmuma SIA "ENJOY" mājas lapa. Lapa tika veidota vienkāršā korporatīvā stilā un ir savienot ar satura vadības sistēmu, kā arī tika izveidota CV datu bāzes sistēma un vakances pieteikuma forma.


10.jpg

Optikametropole
Optikas salona «Metropole» mājas lapa. Lapa aprīkota ar satura vadības sistēmu (CMS) un tika izmantoti sekojoši moduļi: jaunumi, meklēšana, apmeklētāju statistika, klientu sadaļa, kontaktforma, pieteikuma anketa, briļļu pielaikošana.2.jpg Prime staffing
Personāla atlases kompānijas Prime staffing mājas lapa. Lapa tika veidota ērta un pārskatāma un aprīkota ar satura vadības sistēmu (CMS). Lapā tika izveidotas arī online formas, lai darba meklētāji varētu nosūtīt savus CV un darba devēji savas prasības tieši no lapas.


0.jpg Baltā Nakts
«Baltā nakts» ir bezmaksas kultūras pasākums, kas pieejams ikvienam. To organizē katru gadu vasaras beigās / rudens sākumā. «Baltā nakts» par prioritāti izvirza laikmetīgas kultūras izpausmes visplašākajā izpratnē: vizuālā māksla, projekcijas, instalācijas, mūzika, skatuves mākslas, ielu mākslinieki un cirks.


11.jpg

SIA IT Link
SIA IT Link mājas lapa. Lapa tika veidota gaumīgā kooperatīvajā stilā un ir aprīkota ar satura vadības sistēmu (CMS).7.jpg
celtik.lv
Būvniecības uzņēmuma SIA CEL TIK mājas lapa. Lapa aprīkota ar satura vadības sistēmu (CMS). Tika izmantoti sekojoši moduļi: jaunumi, lapas kartes ģenerātors un produktu katalogs.


1.jpg Ballborderbasket.net
Latvijas-Lietuvas pārrobežu basketbola čempionātu un ielas basketbola turnīru organizēšanas projekta mājas lapa. Mājas lapa tika aprīkota ar satura vadības sistēmu kā arī jaunumu, turnīru, bilžu galerijas, kontaktu un viesu grāmatas moduļiem. Lapa tika izstrādāta kopā ar reklāmas aģentūru ARTBerries.


0.jpg Akords U
Vienkārša un pievilcīga būvuzņēmuma SIA "Akords U" mājas lapa.


smartsoft
Lapa savienota ar satura vadības sistēmu (CMS). Tika izmantoti sekojoši moduļi: jaunumi, bloku sistēma, biežāk uzdotiejautājumi, kontaktforma un apmeklētāju statistika.


Smart Invoice
Tika izstrādāta unikāla elektronisko rēķinu sistēma. Sistēma ir balstīta uz web bāzes un ļauj ērti veikt visas nepieciešamās darbības ar rēķiniem. Ideāls risinājums uzņēmumiem, kuriem ikdienā nākas saskarties ar lielu apjomu rēķinu izrakstīšanu.


Amata klubs
Lapa savienota ar satura vadības sistēmu (CMS). Tika izmantoti sekojoši moduļi: jaunumi, bilžu galerija ar komentāriem, banneru sistēma, viesu grāmata un kontaktforma.Rīgas nedzirdīgo bērnu internā
 
Ielogojies

Top.LV
Latvijas Reitingi

 
Sākums | Pakalpojumi | Produkti | Paveiktais | Kontakti | Karte
 Pēdējo reizi papildināts 21.04.2017
Copyright: SmartSoft 2006 - 2019